Ulga od Długu opinie

Forum mam długi jest dla osób zadłużonych, które szukają wsparcia jak wyjść z długów. Opisz swoją sytuację, wspólnie postaramy się pomóc
MarekR

Ulga od Długu opinie

Post autor: MarekR »

Słuchajcie czy ktoś z Was korzysta z Programu Ulga od Długu? Na czym to polega? Polecacie?
Monia

Re: Ulga od Długu opinie

Post autor: Monia »

Ja mam umowę z ulgą od długu od marca. Trochę się bałam. Przez pierwszy miesiąc nic się nie działo, a jeszcze vivus mnie straszył. Miałam tez wrażenie że jak dostali pełnomocnictwa od Kancelarii prawnej certo to zaczęli częściej wydzwaniac. Byłam podłamana ale robiłam tak jak mi kazali i telefony ucichły. Teraz już mam spokój. Dzwonili do mnie z certo wczoraj z propozycja spłaty ultimo . Także u mnie się dzieje i powoli wyjdę z długów.
milagros8

Post autor: milagros8 »

Słuszałam bardzo dobre opinie i po pewnym czasie sama zdecydowąłam się skorzystać - nie żałuję... Bardzo mi pomogli z moimi problemami.
Robert

Post autor: Robert »

Ja podpisałem umowę z programem ulga od długu miesiąc temu, dużych efektów jeszcze nie ma, ale działają, windykacja trochę się uspokoiła z tymi telefonami i pogróżkami.
marina00

Post autor: marina00 »

Czy ktoś z was korzystał z http://www.certo-kancelaria.pl/index.html ? Szukam kogoś własnie do pomocy...
liz00

Post autor: liz00 »

Słuchaj ! mi bardzo pomogli, dowiedziałam się co i jak, co mi dokładniej się nalezy a co nie. Wg mnie certo to najlepsza kancelaria, ktora pomaga zadłużonym
maciek22

Post autor: maciek22 »

To fakt, tam naprawdę dostałam pomoc w tej kancelarii. Przede wszystkim mamy fachowośc, rzetelnośc, dobrą komunikację :)
inna

Post autor: inna »

ojj tak, jezeli chodzi o komunikajće, to naprawde klasa, ja jestem mile zaskoczona :) Rewelacyjna jakosc porad i naprawde fachowe i solidne doradztwo.pamietajcie, ze zawsze jest jakies rozwiązanie !
maria

Post autor: maria »

to racja, miałam okazję korzystac z tej kancelarii http://www.certo-kancelaria.pl/index.html trak naprawde, to osoby z zadłużeniami nie mają świadomości, że pomoc kancelarii prawnej może wpłynąć pozytywnie na rozwiązanie problemu wierzytelności. A tak naprawde kancelaria certo bardzo mi w tej materii pomogła.
lukaszewski

Post autor: lukaszewski »

Ja jestem w programie od grudnia, 5 wierzycieli zredukowanych łącznie na 47%
I skąd te negatywy? Dla mnie to super program ;)
ODPOWIEDZ