Bocian opinie

Zachęcamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniami z kontaktów z firmami pożyczkowymi
doriana11

Re: Bocian opinie

Post autor: doriana11 »

nie miałam jakiś problemów z nimi dużych, ale tak czy siak trzymam się od pożyczek z daleka, nie chce juz wiecej...
gochax

Post autor: gochax »

Staram trzymać się z dala od firm oferujących pożyczki. Mam naprawdę wielką nauczkę po swojej ostatniej sytuacji i już nie chcę do tego wracać
karolina33

Post autor: karolina33 »

Szczerze mówiąc to żadnej firmie pożyczkowej już nie zaufam. Za dużo przeszłam nerów w ostatnim czasie, więc na pewno już nie wezmę żadnej pożyczki
mośka

Post autor: mośka »

Wzięcie pożyczki tutaj to było jedno wielkie nieporozumienie. Gdybym mogła cofnąć czas na pewno nie zdecydowałabym się na taki krok, naprawdę nie było warto
miska

Post autor: miska »

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że lepiej jest unikać pożyczek jak ognia, tym bardziej, że gdy nie spłacacie tych długów to to nękanie wierzycieli jest po prostu straszne.
kasiula9

Post autor: kasiula9 »

Niestety wzięłam tutaj pożyczkę i bardzo tego żałuję, ale widzę taki malutki plus. Teraz wiem, że nigdy więcej nie zdecyduje się na żadną pożyczkę, dlatego, że to nie jest warte tych nerwów i stresu
iga77

Post autor: iga77 »

Powiem wam, że więcej nie zdecyduje się na żadną pożyczkę, nawet nie sądziłam, że przyniesie mi to tyle nerwów i zmartwień. Tyle nocy przepłakałam, do tego byłam zastraszana...
ODPOWIEDZ