Kredyt ok - opinie

Zachęcamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniami z kontaktów z firmami pożyczkowymi
aniela990

Re: Kredyt ok - opinie

Post autor: aniela990 »

Szczerze mówiąc lepiej nie brać żadnych kredytów bo to są tylko same nerwy i strach.
gochax

Post autor: gochax »

Powiem wam, że po tym wszystkim co ja przeszłam to już nie uwierzę żadnej firmie oferującej jakiekolwiek pożyczki. Na początku jest fajnie, a później zaczyna się gnębienie
morlena7

Post autor: morlena7 »

Oj ja właśnie tutaj wzięłam pożyczkę. Szczerze mówiąc to był największy błąd, dlatego mogę wam jedynie odradzić tą firmę.
inna

Post autor: inna »

Mój mąż właśnie miał doczynienia z tą firmą. Nawet nie wiecie co my przeszliśmy. To był po prostu koszmar... Na szczęście zadłużenie mamy już za sobą..
alex45

Post autor: alex45 »

Jedynie mogę wam odradzić wzięcie tutaj jakiejkolwiek pożyczki. Szczerze mówiąc to nachodzenie przez wierzycieli, ta ciągła presja, straszenie bardzo odbiło się na moim zdrowiu, a te pieniądze nie były tego warte
iga77

Post autor: iga77 »

Nie polecam żadnych pożyczek i kredytów. Bardzo żałuję, że wzięłam tyle pożyczek, ale niestety czasu już nie cofnę. Mam wielką nauczkę i wiem, że nigdy więcej nie dopuszczę do takiej sytuacji
ODPOWIEDZ