Kredyt ok - opinie

Zachęcamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniami z kontaktów z firmami pożyczkowymi
MarekR

Kredyt ok - opinie

Post autor: MarekR »

Czy ktoś z Was dogadał się z Kredyt ok? czy ich windykacja nęka? dajcie znać czy Wam się udało pozbyć długu w kredyt ok. jakie są Wasze opinie o kredyt ok?
liz00

Re: Kredyt ok - opinie

Post autor: liz00 »

Cóż ja mialam zamiar u nich wziąc pożyczkę, bo słyszałam ze nie ma dramatu własnie, jak w wonga.
molina

Post autor: molina »

Jak przychodzi do spłaty kredytu to faktycznie męczą ale nie jest to na taką skalę jak z wonga czy vivus
miska

Post autor: miska »

To jest prawda, ale i tak nei chca też słuchac o ugodzie czy przełożeniu daty splaty, nie sa za abrdzo kompatybilni z klientem
macia887

Post autor: macia887 »

na razie w sumie nie mialam z nimi zadnych problemów ale i tak takich pożyczek unikam jak ognia.
mogdyll33

Post autor: mogdyll33 »

nigdy u nich pożyczki nie brałam...
korzka

Post autor: korzka »

ja tak... całkiem przyzwoicie, ale jak się zbliżą termin spłaty to od razu nekanie
antek

Post autor: antek »

Chciałem skorzystać ale ostatecznie zerwałem raz na zawsze z pożyczkami i teraz już nie probuję się zadłużać
matylda88

Post autor: matylda88 »

ja podobnie... nie chce miec już nic wspólnego z tymi firmami pożyczkowymi... nie wiem moze źle oceniam.. ale jestem naprawde zwiedziona.
olgaccc

Post autor: olgaccc »

Ja nie brałam tutaj żadnej pożyczki i na pewno nie wezmę już w żadnym innym miejscu. Nie warto po prostu
ODPOWIEDZ