Vivus opinie

Zachęcamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniami z kontaktów z firmami pożyczkowymi
MarekR

Vivus opinie

Post autor: MarekR »

Czy ktoś z Was dogadał się z Vivusem? czy ich windykacja nęka? dajcie znać czy Wam się udało pozbyć długu w Vivus. jakie są Wasze opinie o Vivus
Plotkara

Re: Vivus opinie

Post autor: Plotkara »

Oni szybko sprzedają pożyczki firmom zewnętrznym do windykacji
Monia

Post autor: Monia »

no nie wiem... mojego nie sprzedali, dogadac sie nie idzie, a wydzwaniają po nocy... rece opadaja a skad ja mam taka kase za odsetki wziac
kasiula349

Post autor: kasiula349 »

Coś w tym jest, sama miałam takie problem, regularnie byłam nękana róznycmi telefonami, ale całe szczescie pożyczka juz spłacona, to firma która kompletnie nie idzie na ugode
iga77

Post autor: iga77 »

ojj vivus,,, coś strasznego, generalnie to jak spłaciłam pożyczkę od nich, to jż nigdy więcej nie zaciągnęłam nowej tak mnie zniechęcili
morlena7

Post autor: morlena7 »

Trzymac się z daleka najlepiej :P Ja to cała nerwowa jestem jak słysze vivus, spece od nękania :D
ilona00

Post autor: ilona00 »

Racja. W ncy telefony, rano teleofny, dramat, strach spać, nie ida na ugode z bioracym pożyczkę... nie jestem zadowolona z tego miejsca.
liz00

Post autor: liz00 »

jak słyszę te nazwę to mam ciarki i wszystko mam pod gardłem, to chyba najgorsza firma z jaką mogłam współpracować i pożyczać pieniądze
maciek22

Post autor: maciek22 »

miejsce straszne, nei do ugadanie, dzwonią nękają, aż nie chce się żyć co się tutaj wyprawia !
inna

Post autor: inna »

Mam takie same niemiłe doświadczenia.. nie chchą pójś cna ugodę odnośnie spłącania i przeniesienia terminu spłaty raty
ODPOWIEDZ