Wonga opinie

Zachęcamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniami z kontaktów z firmami pożyczkowymi
mareczek

Re: Wonga opinie

Post autor: mareczek »

wonga to kolejna dramatyczna firma, która po nocach nęka, ja nie wiem oni nie potrafią zadzwonić jak ludzie ?
lilianna667

Post autor: lilianna667 »

nie - to jest taka forma zastraszania .
marcinek9

Post autor: marcinek9 »

ktoś kto ma słabsza psychike to nawet przez nich moze samobójstwo popełnić, bo oni strasliwe nekaja
wiczek

Post autor: wiczek »

Są naprawdę straszni, zero empatii. Same nerwy i strach, nekanie było najgorsze. Nigdy nie wezmę już pożyczki
olgaccc

Post autor: olgaccc »

Lepiej ich unikać, ja już po prostu byłam na granicy wytrzymałości, więc szczerze nie polecam.
wiki3

Post autor: wiki3 »

To prawda, jest to najgorsza firma, a z tego co widzę to nie tylko ja byłam tak nękana telefonami w nocy
miaxx3

Post autor: miaxx3 »

Również mam złe doświadczenie związane z tą firmą. Nawet nie spodziewałam się, że dostarczą mi tyle stresu. To było straszne...
gochax

Post autor: gochax »

Najlepiej to jednak unikać. Ta presja i nękanie jest najgorsze. Myślałam już, że nie dam rady psychicznie. Byłam po prostu kłębkiem nerwów w tym czasie
mośka

Post autor: mośka »

Właśnie ja tutaj wzięłam pożyczkę. To był naprawdę błąd, tyle nerwów co ja wtedy przeszłam, te telefony i zastraszanie. Nawet nie chcę już do tego wracać
miska

Post autor: miska »

Co do pożyczek tutaj to jak najbardziej odradzam. Mój brat niestety przekonał się na własnym doświadczeniu, że nie warto. Był już w totalnej rozsypce, dlatego nawet nie chce myślami wracać do tych chwil
ODPOWIEDZ